Yengy - letní model trenek na cvičení

22.08.2023

YENGY. Letní trenky na cvičení

Ráda bych vám představila svůj letní projekt – trenky na cvičení jógy YENGY

Ten, kdo se stal opravdovým milovníkem cvičení jógy, vyhledává na teplé měsíce oblečení z jemnějších materiálů, které umí odvádět teplo, jsou vzdušné a lehké. Jemná bambusová viskóza všechny tyto nároky splňuje na jedničku, a navíc je to přírodní materiál nezatěžující životní prostředí.

Dalším klíčovým prvkem je střih. Inspirovala jsem se u modelů trenek pro cvičení jógy podle B.K.S. Iyengara. Yengy mají namísto gumy v pase široký elastický pás, jehož výška se dá regulovat ohrnutím a podle potřeby tak lze vytvořit trenky s nízkým, nebo vysokým pasem. Jak kdo chce. Věřím, že trenky s vyšším pasem a lemy na nohavičkách přidají většině postav na kráse.

Elastický pas a nohavičky zajišťují komfortní a bezpečný pocit při praktikování ásan. Střih je navržen tak, aby byla vidět práce nejen svalů, důležitá pro případné korekce lektorem.

A ty barvy! Výrobce nabízí elegantní škálu barevných odstínů, ze kterých jsem vybrala své favority. Jsou vážně krásné, a navíc se vzájemně doplňují a podporují v různých kombinacích – hořčicová, holubičí šedá, denimová modř, černohnědá, siena pálená, magenta. Posuďte sami.

Pokud hledáte na letní cvičení, pohyb či lenošení pohodlné a stylové trenky z přírodního materiálu, nechte se unést letními odstíny mé kolekce. Jsem nadšená, že mohu svoji vášeň pro jógu a design sdílet s vámi, a doufám, že vám Yengy budou přinášet radost a podporu ve vašem cvičení. Buďte se mnou, a společně objevujme radost ze života a pohybu!